SUPERKUP ITALIJE

Mandžukić je doveo talijanskog prvaka u vodstvo u 69. minuti udarcem glavom iz blizine nakon centaršuta Sturara, a igrao je do 80. minute
SHANGHAI, CHINA - AUGUST 08: Mario Mandzukic of Juventus FC in celebrates a goal during the Italian Super Cup final football match between Juventus and Lazio at Shanghai Stadium on August 8, 2015 in Shanghai, China. (Photo by Lintao Zhang/Getty Images)
 Lintao Zhang / Getty Images / 2015 Getty Images

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić bio je strijelac za Juventus koji je osvojio talijanski Superkup 2-0 (0-0) pobjedom protiv Lazija u Šangaju.

Mandžukić je doveo talijanskog prvaka u vodstvo u 69. minuti udarcem glavom iz blizine nakon centaršuta Sturara, a igrao je do 80. minute. Prije toga je hrvastki napadač promašio mat-priliku u 49. minuti, kad je izašao sam pred vratara Lazia.

Konačnih 2-0 postavio je Paulo Dybala u 73. minuti, a Mandžo je bio začetnik akcije koja je rezultirala pogotkom.

Mandžukić je tako i ovu sezonu započeo kao i prošlu, tada je bio strijelac pobjedničkog pogotka za madridski Atletico u španjolskom Superkupu protiv Reala.

24. travanj 2024 04:01