JOŠ BOLJI NEGO U DINAMU?

VIDEO Sammir briljira: Opet je bio najbolji, zabio gol kao nekad na Maksimiru...

Screenshot: YouTube

Sammirov Jiangsu Suning ni nakon osam kola ne zna za poraz u kineskoj Superligi. Šestu pobjedu sezone (1:2) taj je klub ostvario u Pekingu, protiv Beijing Gouana, na čijoj je klupi Alberto Zaccheroni.

A baš je Sammir bio igrač utakmice, zabio je vodeći pogodak u 14. minuti. Deset minuta kasnije domaćini su izjednačili, a od 42. minute Jiangsu je igrao s igračem manje, isključen je Alex Teixeira. Unatoč tome, na Sammirovim krilima, gosti su došli do pobjede, gol je zabio Li Ang.

Iako nema poraza Jiangsu je nakon osam kola drugoplasirani, s bodom manje od Guangzhou Evergrandea, koji uz sedam pobjeda ima jedan poraz.

Goran Milović odigrao je 90 minuta za Chongqing Lifan u gostujućem porazu od Guangzhou R&F-a 0:2. Milovićev klub nalazi se na devetom mjestu s osam bodova.

27. travanj 2024 02:17