SRETNA POBJEDA TURSKE

Screenshot: Youtube

Njemačka nogometna reprezentacija, aktualni svjetski prvak, poražena je u prijateljskoj utakmici odigranoj po kišnom vremenu u Augsburgu od Slovačke s 3:1.

Iako su Nijemci poveli golom Marija Gomeza s bijele točke u 13. minuti, uslijedio je preokret. Marek Hamšil u 41. i Michal Duris u 44. donijeli su Slovacima preokret.

U 52. minuti dogodio se najveći gaf na susretu. Naime, tada je Barcelonin vratar Marc Andre ter Stegen katastrofalono regirao i kroz noge propustio jedan udarac Juraja Kucke.

Prvi hrvatski protivnik na EURU Turska slavila je u Antaliji protiv Crne Gore s 1-0 i pogotkom Mehmeta Topala u 95. minuti. Momčad Fatiha Terima je dominirala protiv Crnogoraca, imali su 10 udaraca prema vratima i 62 posto posjeda lopte, a do pobjede su došli sretnim pogotkom u zadnjim sekundama.

26. travanj 2024 07:51