SERIE A

Vukušić debitirao porazom, Milan na Pazzinijev pogon

Donedavni igrač splitskog Hajduka je u igru ušao u 46. minuti u utakmici koju je Pescara izgubila od Torina s 3-0
 AP

Hrvatski nogometaš Ante Vukušić debitirao je u subotu za svoju novu momčad Pescaru, koja je na kraju prošle sezone talijansku Seriju B zamijenila Serijom A...

Gostovala je Pescara kod, također novog prvoligaša Torina, te je teško poražena 3-0. Donedavni igrač splitskog Hajduka je u igru ušao u 46. minuti, no nije uspio promijeniti stvari na travnjaku. Inače, Pescara je donekle bila osuđena na poraz već od 27. minute kada je pocrvenio Terlizzi.

Napravio je Terlizzi pritom i prekršaj za penal, ali ga nije realizirao Bianchi.

No, u 34. je Sgrigna zabio za Torino i tako materijalizirao brojčanu prednost na travnjaku, a u nastavku je domaća momčad zabila još dva puta za uvjerljivu pobjedu ( Brighi u 58. i Bianchi u 62. minuti).

Pescara je tako loše otvorila prvoligašku sezonu: podsjetimo da su u 1. kolu na svom travnjaku izgubili od Intera, također s 3-0.