Znamo da su medvjedi dobri plivači i da vodu ne izbjegavaju. Ako trebaju doći na mjesto od kojeg ih odvaja voda, skaču u nju i plivaju. No, poznati su i po tome da se vole rashladiti u njoj, pa su snimljeni i kako se kupaju u raznim bazenima, jacuzzijima... I dok je medvjed koji se namače ili pliva prizor kojeg smo već vidjeli, plutanje je stvarno nešto novo. Žena na Aljasci je, naime, snimila upravo to: plutajućeg medvjeda.
Korisnica koja objavljuje po imenom @achdiefranzi životinju je vidjela u Nacionalnom parku Katmai. Prizor ju je toliko oduševio, da je odlučila snimiti životinju i objaviti je na društvenim mrežama.
- Dame i gospodo, s ponosom predstavljam jednog od najopasnijih predatora na svijetu. Ili možda plišanog medvjedića. Snimljen je u lovu na lososa - napisala je ispod snimke, koja je oduševila ljude diljem svijeta.
I premda mu, koliko vidimo, lov i nije bio pretjerano uspješan, ne može se reći da se previše potrudio. Jednostavno se pustio vodi da ga nosi i, kako se čini, prilično uživa u tome.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....