Psi ponekad znaju biti nestrpljiva stvorenja. Kad im je dosadno, a nisu zadovoljni što nas moraju čekati, reagirat će na neki svoj način, a nije nužno da će se nama to svidjeti. Jedna naša susjeda iz starog kvarta redovito bi vezala svoja dva maltezera ispred trgovine i u nju bi ušla na pet minuta kako bi kupila kruh. Svaki dan je taj njezin ulazak u trgovinu imao jednaku zvučnu kulisu: njezina dva ljubimca toliko su lajala i cviljela da su se ljudi navirivali prema njima, misleći da su u opasnosti.
Tako je nekako reagirao pas kojeg je vlasnik ostavio u zaključanom automobilu i otišao u trgovinu. Sigurno je i on pokušao s lajanjem i cviljenjem, ali nije pomoglo. Potom je otišao korak dalje – stavio je šape na trubu. Dogodilo se to u irskom gradu Killarneyju.
CBS je snimku objavio na društvenim mrežama, gdje su mnogi vlasniku zamjerili što psu nije ostavio otvorene prozore. Drugi su komentirali kako je vani jako hladno te da je za psa bolje da je zatvoren u toplom.
Kako god bilo, čupavac je trubljenjem postao hit diljem svijeta.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....