Za razliku od mirisa kašmira ispod jastuka koji je opjevan u stihovima pjesme Tonyja Cetinskog, ispod jastuka vozača kamiona, inače, BiH državljanina vjerojatno se osjetio miris novca. Točnije eura i to čak njih 51.000!
Naime, riječ je o otkriću službenika carinske mobilne jedinice Slavonski Brod koji su prekjučer, provodeći pojačane mjere, pomrsili planove vozaču teretnjaka BiH nacionalnih oznaka.
Kad je teretnjak u vlasništvu BiH prijevoznika, ušao u carinsko područje Unije, izdvojili su ga radi kontrole. Pritom su koristili već dobro poznatu opremu iz programa Hercule III te su u kabini vozača ispod jastuka detektirali četiri papirna paketića omotana samoljepljivom trakom a u njima bingo - čista gotovina!
Zakon je jasan po tom pitanju - vozač nije ispunio obavezu p...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....