Zagrebačka policija potvrdila nam je da se danas oko 10 sati u Centru za socijalnu skrb u Ivanić-Gradu dogodio incident kojeg istražuju. Centar je smješten u Ulici Franje Jurinca 6 u Ivanić Gradu.
Prema do sada ustanovljenom, muškarac je u Centar došao radi rješavanja obiteljskih problema, navodno u vezi djece. Počeo je galamiti na osoblje Centra, a potom se "obrušio" na inventar i pričinio štetu.
Policija ga je privela u policijsku postaju Ivanić-Grad i trenutno se nad njim provodi i kriminalističko istraživanje. Nakon toga će biti poznata kvalifikacija prijave protiv muškarca koji je verbalno napao i osoblje i zaštitarku.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....