NESREĆA U ŠEMOVCU

Devetogodišnjak na električnom romobilu ‘kvrcnuo‘ s tegljačem pa pobjegao: ‘Našli smo dijete, a romobil oduzeli‘

Sreća u nesreći je da nitko od sudionika nesreće nije ozlijeđen

ilustracija

 Tom Dubravec/Cropix
Sreća u nesreći je da nitko od sudionika nesreće nije ozlijeđen

Dvojica devetogodišnjih dječaka na električnom romobilu sudjelovala su u prometnoj nesreći koja se dogodila u ponedjeljak oko 10.30 sati u Šemovcu, no nakon što su imali kontakt s teretnjakom, dječaci su pobjegli u nepoznato na čuđenje vozača.

O događaju je odmah obaviještena policija koja je utvrdila da je devetogodišnjak vozio električni romobil prilaznim kolnikom Koprivničke ulice i pritom prevozio drugog dječaka.

- Dolaskom do navedene ulice, skrenuo je vozilom ulijevo i nastavio kretanje bliže lijevom rubu kolnika, pri čemu je prednjom desnom bočnom stranom vozila imao kontakt s teretnim vozilom kojim je tom ulicom u smjeru ulice Ledine nailazio 49-godišnjak, a koji je u tom trenutku skretao udesno - kažu iz PU varaždinske otkrivajući da je "devetogodišnjak potom napustio mjesto događaja bez da je ostavio svoje osobne podatke i podatke o vozilu".

U nesreći, srećom, nitko nije ozlijeđen, a do dječaka su policajci došli naknadno zatekavši ga u prometu na romobilu.

- U prisutnosti majke obavili smo s njim razgovor na okolnosti prometne nesreće. Također je privremeno oduzet električni romobil radi utvrđivanja svih činjenica - pojašnjavaju još iz policije.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. prosinac 2025 09:10