Redakciji Novog lista u ponedjeljak se obratio jedan roditelj, zabrinuti Riječanin K.B., koji je htio podijeliti s javnošću događaj koji se dogodio njegovoj maloljetnoj kćeri, ali i njezinom društvu iz parka, odnosno igrališta na kojem ih je bilo sedmero.
- U petak oko 21:30 sati sva djeca iz ulice igrala su se nadomak kuća, na igralištu u blizini crkve Sv. Nikole ispod trgovačkog centra ZTC-a. Družili su se i smijali, u jednom trenutku pojavila su se dva mlađa punoljetnika, vidno pijana, neću tvrditi jesu li bili i pod utjecajem opijata jer nisam siguran, ali u svakom slučaju agresivni, kaže otac.
- Kad je u jednom trenutku prijatelj iz društva naslonio glavu na rame prijateljice moje kćeri uslijedila je neočekivana reakcija tog mladog bahatog mladića. 'Šta ti imaš s njom?...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....