Neslužbeno se doznaje da je u velikom požaru koji je jutros zahvatio područje između Omiša i Makarske izgorjela uljara Orgula u Marušićima.
Pjero Zekan, direktor ‘Orgule‘, tu je informaciju potvrdio za Slobodnu Dalmaciju, iako i do njega je došla preko mještana. Navodno se urušio krov te je uljara u potpunosti izgorjela. Što je sa strojevima i unutrašnjosti, znat će se tek nakon što se procijeni materijalna šteta.
Sreća u nesreći, kazao nam je telefonski, je što nitko nije ozlijeđen. Nije bilo djelatnika u uljari.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....