U GLUHO DOBA NOĆI

KAJ JE, TOVARI? Napadnuti mladići tvrde: Pretukli su nas jer smo Dalmatinci!

'Kao da je bila postavljena sačekuša... tko prvi naiđe s 'naglaskom' - navali!', pričaju napadnuti mladići
 DAMIR KRAJAČ /CROPIX
'Kao da je bila postavljena sačekuša... tko prvi naiđe s 'naglaskom' - navali!', pričaju napadnuti mladići

Kaj je, tovari? Kaj radite tu? Derbi? Idete li na sutrašnji derbi, pi..e tovarske? − izvikivala je skupina nasilnih huligana u subotu u gluho doba noći na zagrebačkoj Jarunskoj cesti dok su, ničim izazvani, brutalno mlatili trojicu studenata Dalmatinaca na očigled njihove zagrebačke prijateljice, ne bi li im tako pokvarili dobro raspoloženje koje su netom prikupili na koncertu “Magazina” u obližnjem klubu “Roko & Akademija”, prenosi Slobodna Dalmacija.

Posljedica obračuna u tri sata ujutro teške su ozljede − prijelom ključne kosti s pomakom koji je zadobio Šibenčanin J. M. (23), dok su njegovi prijatelji, Makaranin M. M. (24, na slici) i Splićanin I. S. (23), prošli s lakšim ozljedama. Prava drama odvijala se pred očima njihove prijateljice Zagrepčanke I. P....

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
26. lipanj 2026 06:36