OBITELJSKA DRAMA

Križevci: Sestra prijavila brata da je ubio majku, policija ga pronašla u ženskom WC-u kafića

 Duje Klarić/Cropix

KRIŽEVCI - Danas, oko 10 sati ujutro križevačka policija primila je dojavu Zdenke Heruc iz križevačkog prigradskog naselja, da je njezin brat, Zlatko, ubio njihovu majku, 75-ogodišnju Zdenku.

Osumnjičeni Zlatko Heruc (44) uhićen je 20-ak minuta nakon toga u obližnjem kafiću. Policajac ga je pronašao na ženskom WC-u gdje je ispijao dvije litre piva.

Na mjestu događaja policijski službenici utvrdili su da je žena doista ubijena, te da nije riječ o nesretnom slučaju. Mrtvozornik je na tijelu pronašao više ozljeda glave i tijela od kojih je Zdenka preminula. Na mjesto događaja bila je zamjenica županijske državne odvjetnice Dijana Sabolović-Harambaša koja je zajedno s policijskim službenicima PP Križevci obavila očevid i odredila obdukciju ubijene.

Policijski služben...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
08. prosinac 2025 15:10