SLAVONSKI BROD - Nakon sinoćnje tučnjave skupine mladića koja je na slavonskobrodskom autobusnom kolodvoru umalo završila kobno po jednog od njih, skupina liječnika u Općoj bolnici „Dr. Josip Benčević" na čelu s kirurgom Josipom Samardžićem spašavala je tijekom četverosatne operacije život mladiću.
- Nama je sinoć dovezen pacijent s ubodnom ranom u području leđa. Operiran je, rane su zbrinute i zasad je pacijent stabilno, a dalje ćemo vidjeti kako će ići. Još uvijek nismo uspjeli razgovarati s njim, nadamo se kako ćemo to moći tijekom današnjeg dana - za SBplus je, ispred sale u kojoj se sinoć odvijala žurna operacija i spašavanje mladićeva života, rekao dr. Ante Lukenda, kirurg i voditelj Centra za hitnu medicinu OHBP.
Policija je u jutrošnjem priopćenju p...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....