KRIJUMČARENJE DROGE

Nastavlja se policijska akcija u Metkoviću i južnoj Hercegovini. Širi se krug osumnjičenika...

Svi osumnjičeni su mjesecima praćeni, prisluškivani su im telefoni, a doznajemo da su neki u bliskim rodbinskim i prijateljskim vezama
Akcija u Metkoviću
 Slobodna Dalmacija
Svi osumnjičeni su mjesecima praćeni, prisluškivani su im telefoni, a doznajemo da su neki u bliskim rodbinskim i prijateljskim vezama

Policijska akcija kojom je prekinut lanac krijumčarenja i preprodaje droge na području doline Neretve i susjedne Hercegovine nastavlja se danas.

Istragom je obuhvaćeno najmanje šest osoba osumnjičenih za ilegalni prijevoz droge preko državne granice. Među njima je nekoliko državljana BIH, sa područja općine Čapljina. Svi osumnjičeni su mjesecima praćeni, prisluškivani su im telefoni a neslužbeno doznajemo da su neki u bliskim rodbinskim i prijateljskim vezama, piše Slobodna Dalmacija.

Očekuje se da će trojica osumnjičenih tijekom jutra biti privedeni pred suca istrage u Dubrovniku. Policija ne izlazi u javnost sa detaljima ove akcije tek najavljuju tiskovnu konferenciju za petak na kojoj će o tome govoriti.

Međutim, neslužbeno doznajemo da je ovo jedna od najopsežnijih ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 03:11