SRETAN ZAVRŠETAK

Pronađen 17-godišnji Ukrajinac iz Španjolske koji je nestao kod Splita

Policija zahvaljuje građanima na informacijama te djelatnicima svih žurnih službi na pomoći tijekom traganja za osobom

Ilustracija

 Duje Klaric/Cropix
Policija zahvaljuje građanima na informacijama te djelatnicima svih žurnih službi na pomoći tijekom traganja za osobom

NOVO 18.30 Iz PU splitsko-dalmatinske izvijestili su da je državljanin Ukrajine čiji nestanak danas prijavljen, pronađen neozlijeđen na postajnom području PP Trogir.

Policija zahvaljuje građanima na informacijama te djelatnicima svih žurnih službi na pomoći tijekom traganja za osobom, a posebno djelatnicima DVD Okruk i JVP Trogir.


PRVA VIJEST U Segetu Donjem jučer je nestao 17-godišnji ukrajinski državljanin s prebivalištem u Španjolskoj. Prema podacima iz Nacionalne evidencije nestalih osoba, mladić je 12. kolovoza otišao s adrese u Segetu Donjem te mu se od tada gubi trag.

Malov je rođen 2009. godine u Ukrajini. Visok je 193 centimetra, slabije je tjelesne građe i ima plavu kosu i smeđe oči. U trenutku nestanka bio je odjeven u zelenu majicu kratkih rukava s natpisom, smeđe kratke hlače i bijele tenisice.

Nestanak vodi splitsko-dalmatinska policija koja poziva građane koji imaju bilo kakvu informaciju o nestalom mladiću da se jave u najbližu policijsku postaju ili na broj 192. Informacije se mogu dostaviti i putem e-maila [email protected].

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
13. kolovoz 2026 18:55