Armin Efendić (33) zvani Beli, za kojim je BiH pravosuđe prije dvije godine raspisalo međunarodnu Interpolovu tjeralicu zbog sudjelovanja u oružanoj pljački jednoga lokala u Sarajevu, uhićen je u petak prilikom ulaska u Hrvatsku.
Efendića je policija identificirala dok je preko graničnoga prijelaza na Maclju kao putnik u autobusu iz Austrije išao za BiH, koja ga traži zbog izdržavanja zatvorske kazne.
Efendićevo ime uključilo je sustav koji ga je prepoznao te je izdvojen iz autobusa i odveden pred istražnoga suca radi izručenja.
Inače, Efendić je u Sarajevu kao pomagač u pljački u lokalu Ašikovac bio osuđen na godinu i pol dana zatvora, a do sada je izdržao sedam mjeseci u istražnome zatvoru, no kada je trebao izdržati preostalih 11 mjeseci napustio je zemlju.
Pre...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....