KRVAVI POHOD

Ovo su imena svih žrtava pokolja u Daruvaru: Vlasnica Doma na sedativima, jako ju je pogodila priča koja se proširila nakon zločina

Masovni ubojica Pahoki žrtvama je pucao iz blizine u glavu i prsa...

Privođenje Krešimira Pahokija

 Damir Krajac/Cropix
Masovni ubojica Pahoki žrtvama je pucao iz blizine u glavu i prsa...

Srijeda, 24. srpnja, u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji bio je Dan žalosti. Daruvarčani se još ne mogu pomiriti s monstruoznim zločinom Krešimira Pahokija (51), koji je u ponedjeljak hladnokrvno ušetao u Dom za starije i počinio krvoproliće - ubio šest osoba i još šest ranio.

U sumanutom je činu, prvi put objavljujemo imena žrtava, ubio svoju majku Anku Papp, Bosiljku Njegomir, Giselu Vegh, Zdenku Leder i njegovatelja Damira Fijalu, a Marija Čihak podlegla je teškim ozljedama u virovitičkoj bolnici. Još četvero je ljudi u bolnici, pri svijesti su, ali jedna je osoba u teškom stanju i dođe li do dodatnog pogoršanja, bit će prebačena u KB Dubrava u Zagreb, čije osoblje je spremno za takvu mogućnost.

image

Privođenje Krešimira Pahokija...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
03. prosinac 2025 14:47