KONTROLA VOZILA

Policija otkrila 40 ilegalnih migranata i uhitila četiri krijumčara, jedan od njih dao se u bijeg

Nad stranim državljanima provest će se postupak sukladno Zakonu o međunarodnoj i privremenoj zaštiti te Zakonu o strancima

Ilustrativna fotografija

 Emica Elvedji/CROPIX
Nad stranim državljanima provest će se postupak sukladno Zakonu o međunarodnoj i privremenoj zaštiti te Zakonu o strancima

Novi krijumčari migranata našli su se na udaru policajaca. Obavljajući zadaće sprječavanja nezakonitih ulazaka u Hrvatsku, u petak kasno navečer na autocesti A3 djelatnici PU brodsko-posavske sasvim opravdano odlučili su prekontrolirati osobni automobil zagrebačkih oznaka, a za čijim je upravljačem sjedio 36-godišnji državljanin Srbije. Jer u tom vozilu nalazilo se, kako su ubrzo otkrili oko 21.30 sati, ukupno 11 stranih državljana koji su nezakonito ušli u Lijepu našu.

Na istoj dionici posumnjali su i u namjere drugog vozača kombija zagrebačkih oznaka. Čim su ga zaustavili, vozač se dao pješice u bijeg, a policija je u njegovu vozilu pronašla još 10 migranata koji su ilegalno ušli u zemlju.

Tijekom subote, točnije oko dva sata nakon ponoći, na Bajakovo je stiglo vo...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
29. studeni 2025 09:55