BURNO NA ULICAMA PRED UTAKMICU

POLICIJA PRIVELA 65 NAVIJAČA Uhićeni zbog ustaških kapa, bengalki, alkohola, ali i krivotvorenja ulaznica!

NOVO 21:54 Zagrebačka policija izvijestila je da je uoči i nakon kvalifikacijske nogometne utakmice između reprezentacija Hrvatske i Srbije dosad privedeno ukupno 65 osoba, uglavnom zbog pirotehničkih sredstava, alkoholiziranosti i krivotvorenja ulaznica.

Do početka utakmice na obradu je privedeno deset osoba, nakon provog poluvremena 17, a nakon završetka utakmice 38 osoba.

Nakon završetka utakmice ukupno je do sada privedeno 38 osoba, od kojih 25 zbog alkoholiziranosti, pet zbog posjedovanja i paljenja pirotehničkih sredstava, dvije zbog krivotvorenja ulaznica, dok se za ostale privedene osobe utvrđuju elementi prekršajne odgovornosti. Od navedenih 38 osoba, iz zone stadiona privedeno je 30, dok je izvan zone stadiona, odnosno s područja grada privedeno osam osoba

----------...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 15:59