RUŽA ŠIMUNKOVIĆ

PRAVOSUDNI ŠOU ZAGORSKE CRNE RUŽE Kako je trovačica kojoj sude zbog davljenja legionara iz Oroslavja izbjegla dolazak u sudnicu

Ruža Šimunković u zatvoru je zbog poticanja na ubojstvo, a sada joj se sudi zbog davljenja legionara iz Oroslavja
 Željko Hajdinjak / CROPIX
Ruža Šimunković u zatvoru je zbog poticanja na ubojstvo, a sada joj se sudi zbog davljenja legionara iz Oroslavja

Pravi šou izvela je na varaždinskom Županijskom sudu Ruža Šimunković iz Zasadbrega, kojoj se sudi za pokušaj ubojstva bivšeg legionara Tihomila Buterina iz Oroslavja.

Ruža Šimunković služi trogodišnju zatvorsku kaznu u Požegi zbog poticanja na ubojstvo, a na varaždinski sud došla je iz zatvorske bolnice u Zagrebu. Ustvari, do sudske zgrade nije došla jer joj je najednom pozlilo i završila je na krevetu u zatvoru u Varaždinu. A do dolaska u Varaždin sve je bilo dobro.

- Došli smo po nju u zatvorsku bolnicu i sve je bilo normalno. Ona je bila u normalnom stanju, samostalno je hodala, a i liječnica je rekla da je sposobna za raspravu - ispričao je na sudu pravosudni policajac Mario Radošić.

Ruža se kod polaska ni na što nije žalila, kao ni tijekom puta za Varaždin. Ka...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
07. prosinac 2025 00:53