SPLIT - Zbog više kaznenih djela podvođenja djeteta splitsko Županijsko državno odvjetništvo podiglo je optužnicu protiv trojice muškaraca, od kojih jednoga tereti da je organizirao prostituciju 17-godišnjakinje, a ostalu dvojicu da su koristili seksualne usluge maloljetnica.
Prvookrivljeni 54-godišnjak je vlasnik jedne modne agencije, a optužen je da je tijekom srpnja ove godine na području Splitsko-dalmatinske županije podvodio 17-godišnjakinju koja je imala seksualni odnos s nepoznatom muškom osobom.
Djevojka mu je predala dio novca koji je dobila za pružanje seksualne usluge. On je, navodi tužiteljstvo, iskoristio njezinu lošu materijalnu situaciju te ju, iako je znao da je maloljetna, angažirao za prostituciju.
Druga dvojica optuženih splitski su biznismeni. Starijeg...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....