18 GODINA ZATVORA

Roditelji ubijene Mihaele shrvani nakon presude: ‘Kaje li se on? Samo znamo da ništa što se pričalo nije istina...‘

Mihaelina majka kazala je kako im obitelj Marka Smažila nije izrazila sućut

Berak

 /Jutarnji List
Mihaelina majka kazala je kako im obitelj Marka Smažila nije izrazila sućut

Odvjetnik obitelji Berak, Davor Ćavar, te roditelji ubijene Mihaele, Jadranka i Ivica Berak, komentirali su osuđujuću presudu za ubojstvo suspendiranom policajcu Marku Smažilu.

- Zadovoljni smo načinom na koji je vođeno suđenje kao i cijeli prvostupanjski postupak. Također smo zadovoljni s osuđujućom presudom. Nakon što primimo pisani otpravak i u razgovoru s Državnim odvjetništvom, moći ćemo komentirati visinu izrečene kazne - kazao je odvjetnik Ćavar.

PROČITAJTE VIŠE Policajac se rasplakao nakon što je čuo presudu za ubojstvo Mihaele

Novinari su roditelje ubijene Mihaele upitali kako se osjećaju nakon presude, a njezina majka Jadranka kazala je kako misli na svoju kći.

- Mislim na svoju Mihaelu, s njom u mislima i ustajem i liježem - kazala je i dodala kako je bil...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
30. svibanj 2026 22:44