OČEVID JE U TIJEKU

SINOĆ OPET GORIO AUTO U SPLITU! NEKOLIKO SATI KASNIJE, PUCNJAVA U KAFIĆU Nakon pucnjave, napadač je pobjegao, a policija se dala u potragu

 Hrvoje Crnjak / CROPIX

U Stobreču je u četvrtak navečer zapaljen osobni automobil - deseti u Splitu u posljednja četiri mjeseca, a nekoliko sati kasnije se pucalo po ugostiteljskom objektu u gradu, no u oba slučaja nije bilo ozlijeđenih osoba, doznaje se u splitskoj policiji u petak ujutro.

Požar na osobnom automobilu buknuo je u Knezovića dvorima u Stobreču u 22.17 sati, a vatrogasci splitske Javne vatrogasne postrojbe (JVP) su ubrzo izašli na teren i vatru ugasili za nekoliko minuta. Policija još ne zna kako je došlo do požara na vozilu, drugog takvog tijekom četvrtka jer je ujutro u Splitu kod Dvornikovih dvora izgorio 19 godina stari BMW koji je bio u vlasništvu 18-godišnjaka.

Stobrec, 301216.Zapaljeni auto Opel Vectra 1.6 i u Knezovica dvorima.Foto: Bozidar Vukicevic / CROPIX
Božidar Vukičević / CROPIX
Zapaljeni auto Opel Vectra 1.6 u Stobreču...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 23:18