SUMNJA SE NA NASILJE

STRAVA U OBITELJSKOJ KUĆI U MEĐIMURJU Susjedi prijavili smrad, policijapronašla raspadajuće leševe majke i sina

Sumnja se da je riječ o kaznenom djelu, no tek treba utvrditi što se zapravo dogodilo
 Zeljko Hajdinjak / CROPIX
Sumnja se da je riječ o kaznenom djelu, no tek treba utvrditi što se zapravo dogodilo

KOTORIBA - U obiteljskoj kući u Prvomajskoj ulici u Kotoribi u srijedu oko 17 sati pronađene su dvije mrtve osobe. Navodno je riječ o 54-godišnjem Dragutinu Rajheru, bivšem vojnom licu i njegovoj 85-godišnjoj majci Katarini, doznaje eMeđimuje.hr.

Mještani pričaju da su ih pronašli prijatelji obitelji, dok susjedi kažu kako su osjetili nesnosan miris pa se pretpostavlja da su majka i sin mrtvi već duže vrijeme jer su njihova tijela u raspadajućem stanju.

foto: Željko Hajdinjak/CROPIX

Događaj je za eMeđimurje.hr potvrdio glasnogovornik međimurske policije Radovan Gačal koji kaže da je dojavu zaprimila PP Prelog, a više informacija bit će poznato nakon kriminalističkog istraživanja.

...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 23:15