U pratnji odvjetnika Ljube Pavasovića Viskovića iz zgrade Županijskog suda u Zagrebu malo prije 20 sati izašao je sudac Darko Krušlin.
Podsjetimo, za njega te braću Zdravka i Zorana Mamića odbijen je istražni zatvor, a određen je poduzetniku Dragi Tadiću te drugoj dvojici sudaca Anti Kvesiću i Zvonku Vekiću.
Branitelj suca Darka Krušlina, odvjetnik Ljubo Pavasović Visković, izjavio je da je Uskok u odnosu na njegovog branjenika predlagao saslušanje trojice svjedoka na okolnost primopredaje sata. Budući da Krušlin ne spori primopredaju sata, sudac istrage je zaključio da nema razloga za njegovim pritvaranjem, precizirao je Pavasović Visković.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....