TRAGEDIJA

U stravičnoj prometnoj nesreći kod Dubrovnika poginuo 23-godišnji mladić. Udario u zaštitnu ogradu pa u brdo

Iz neutvrđenih razloga, vozač je prešao na suprotnu kolničku traku

Ilustracija

Iz neutvrđenih razloga, vozač je prešao na suprotnu kolničku traku

Jutros, 12. travnja, oko 6 sati, na državnoj cesti D-8, u blizini plaže Veliki žali, pokraj mjesta Brsečine, došlo je do prometne nesreće koja je za posljedicu imala smrtno stradavanje 23-godišnjeg hrvatskog državljanina, javljaju iz PU DNŽ, piše Dubrovački vjesnik.

Očevidom na mjestu događaja je utvrđeno kako je 23-godišnjak upravljao osobnim vozilom dubrovačkih registarskih oznaka, krećući se iz mjesta Slano u pravcu Dubrovnika.

Iz neutvrđenih razloga, vozač je prešao na suprotnu kolničku traku, udario u metalnu zaštitnu ogradu, potom u znak turističke signalizacije, pa u brdo od kojeg se odbio i prevrnuo na bok.

Vozač je na mjestu događaja preminuo.

Za vrijeme trajanja očevida, promet ovom dionicom državne ceste se odvijao naizmjenično, uz regulaciju policijskih...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
04. lipanj 2026 07:22