IMAMO NOVE DETALJE

Vidjelo se čak i preko Google Eartha. Jedan od optuženih priznao dobar dio USKOK-ove priče, pogledajte kako se ‘operiralo‘ u mailovima

Nađene su i indicije da je novac išao Kristini Bosak...

Privođenje uhićenih u aferi vezanoj uz zlouporabe pri obnovi bolnice Jankomir

 /Damir Krajac/Cropix
Nađene su i indicije da je novac išao Kristini Bosak...

Analize tokova novca između tvrtki, ali i fizičkih osoba, analiza naplaćenih faktura i troškovnika, čak i fotografije s Google Eartha koje pokazuju da određeni radovi na objektu nisu bili dovršeni u vrijeme kada su plaćani kao dovršeni, argumenti su USKOK-a kojima će pokušati dokazati optužbe protiv bivšeg ravnatelja "Jankomira" Vladimira Grošića i još sedmero okrivljenika zbog navodnog namještanja građevinskih poslova na bolnici.

Jesu li izvidi USKOK-a oko tih radova započeli prije nego što je revizija Grada Zagreba 2. listopada utvrdila niz nepravilnosti zbog kojih je Grošić naprasno smijenjen, ili ne, za sada nitko jasno ne govori, no izvjesno je da je izvješće revizije USKOK-u, između ostaloga, poslužilo kao dokaz za optužbe u ovome slučaju.

Sam Grošić i sa...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
24. studeni 2025 17:53