Pilot Hrvatskog ratnog zrakoplovstva J. I. (54) koji je trenutačno u pritvoru zbog sumnje za špijunažu, a dokažu li se optužbe za koje ga tereti državno odvjetništvo prijeti mu kazna od jedne do deset godina zatvora, prije nešto više od desetljeća bio je slavljen kao junak.
Naime, posada helikoptera MI-8 MTV HRZ-a kojim je tada pilotirao satnik J. I. izveo je uspješan let s Divulja do otoka Visa po trudnicu i porođaj je obavljen u helikopteru prije slijetanja u Split.
- Postao sam prava "babica", budući da mi je ovo treći porod u 20 godina, koliko letim na helikopterima", rekao je tada za Slobodnu Dalmaciju J. I. Bilo je to 6. kolovoza 2015. godine.
Pilot rekorder
Tada satnik J. I. kazao je kako su zadnjih dana imali puno hitnih medicinskih letova, a 4. kolovoza bio je jedan o...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....