NEMARNI MOTORIST

Vozio neregistrirani motocikl bez vozačkog i kacige pa završio u zatvoru

Mladić je odbio testiranje na droge kao i liječnički pregled, odnosno vađenje krivi i uzimanje urina radi analize na prisutnost droga

Ilustracija

 Vojko Basic/
Mladić je odbio testiranje na droge kao i liječnički pregled, odnosno vađenje krivi i uzimanje urina radi analize na prisutnost droga

Općinski prekršajni sud u Zagrebu kaznio je s 12 dana zatvora 20-godišnjaka koji je u srijedu u Zaprešiću upravljao neregistriranom motociklom bez kacige i položenog vozačkog ispita, a odbio je i testiranje na droge, izvijestila je zagrebačka policija.

Policija je priopćila da je u srijedu oko 18,45 sati, u zaprešićkoj Ulici kardinala Stepinca, zaustavila 20-godišnjaka koji je upravljao neregistriranom yamahom bez položenog vozačkog ispita, a pritom nije nosio kacigu niti je kod sebe imao osobnu iskaznicu.

Mladić je odbio testiranje na droge kao i liječnički pregled, odnosno vađenje krivi i uzimanje urina radi analize na prisutnost droga. Vozač je uhićen i doveden u zaprešićku policiju, a potom i na Općinski prekršajni sud.

Policija je u optužnom prijedlogu zatražil...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 08:27