Optužno vijeće pod predsjedavanjem suca Siniše Plešea danas bi trebalo donijeti odluku o tome hoće li Nadan Vidošević, bivši dugogodišnji predsjednik Hrvatske gospodarske komore, te još četiri njegove suradnice sjesti na optuženičku klupu.
Nakon što su u srijedu realizirane nagodbe s Igorom Premilovcem i ostalima, jučer je optužno vijeće četiri i pol sata slušalo argumentaciju okrivljenika i njihovih branitelja zašto optužnica protiv njih nije osnovana te tužiteljice koja je argumentirala zašto optužnica treba biti potvrđena.
'MOJA OBRANA IMA ZASTRAŠUJUĆE DOKAZE KOJI ĆE MIJENJATI DRUŠTVO U HRVATSKOJ' Ovo je otkrio Vidošević nakon izlaska sa suda
Odluku je vijeće zakazalo za danas u 10 sati, no ne znači da ona mora biti konačna budući da su neki od branitelj...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....