Potpredsjednik Vlade Božo Petrov rekao je za Dnevnik HRT-a da je Most, ako ne dođe do promjene, spreman izaći iz Vlade. 'Vlada je stabilna i opstat će, imamo većinu, a preslagivanja neće biti. Ne bavim se SDP-om niti Milanovićem, mogu se dogoditi samo novi izbori', rekao je.
Naglasio je da Most zahtjeva početak reformi, bolju komunikaciju, više posla i manje blokiranja zakona. 'Razumijemo i mentalni sklop drugih političkih stranaka, ali i ti političari koji traju 20 godina trebaju prihvatiti model koji je dobar za državu', dodao je.
Što se tiče premijera Tihomira Oreškovića i prvog potpredsjednika Vlade Tomislava Karamarka, rekao je da komunikacija postoji te da ga samo zanima tko će od njih dati više inicijativa i prijedloga. 'Komunikacijom se više bave mediji, rekao je...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....