OBILEŽAVANJE OLUJE

Branitelji HDZ-a podržavaju dolazak Borisa Miloševića u Knin i Tome Medveda u Grubore

Oluja je bila dah slobode i temelj razvoja samostalne i suverene RH, poručili su u utorak iz Zajednice branitelja HDZ-a "Gojko Šušak“,
Boris Milošević i Tomo Medved
 Darko Tomaš/Željko Puhovski/Cropix
Oluja je bila dah slobode i temelj razvoja samostalne i suverene RH, poručili su u utorak iz Zajednice branitelja HDZ-a "Gojko Šušak“,

Oluja je bila dah slobode i temelj razvoja samostalne i suverene RH, poručili su u utorak iz Zajednice branitelja HDZ-a "Gojko Šušak“, podupirući dolazak potpredsjednika Vlade iz SDSS-a Borisa Miloševića u Knin te ministra branitelja Tome Medveda u Grubore.

U osvit 25. obljetnice Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, HDZ-ovi branitelji ističu kako se s ponosom prisjećaju veličanstvene vojno-redarstvene operacije Oluje.

"Uz požrtvovnost i hrabrost hrvatskih branitelja, umijeće zapovjednika Hrvatske vojske i policije, slogu hrvatskog naroda i državničku mudrost prvog hrvatskog predsjednika, Franje Tuđmana, u svega četiri dana oslobođen je najveći dio okupiranih područja Hrvatske", navode u priopćenju.

Napominju kako je u Oluji Knin, jedno od...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 08:13