NAKON ŽEGE HLADNOĆA >> HLADNO I ZA VIKEND

Danas najhladnije jutro u Zagrebu ikad zabilježeno u srpnju: Svega 5°C! Na Zavižanu 4 Celzijevaca

Loše će nas vrijeme pratiti do samog kraja tjedna
Loše će nas vrijeme pratiti do samog kraja tjedna

Iako smo već duboko zagazili u ljeto vrijeme više odgovara sredini jeseni. Ovaj se tjedan vrijeme neće znatnije promijeniti pa budite spremni na poprilično nestabilno vrijeme i temperature ispod prosjeka ljeta.

Koliko je neobično ovo vrijeme usred ljeta najbolje govori činjenica da je u višim dijelovima Alpa pao snijeg, a na slovenskom je Triglavu snježni pokrivač bio debel i desetak centimetara.

Danas je bilo najhladnije jutro u ovom tjednu, a moguće i u mjesecu. Prognozu je potvrdila i živa u termometru koja se u 6 sati ujutro na Zavižanu spustila do svega 4 Celzijevih stupnjeva, a 'najhladniji' gradovi bili su Pazin, Delnice i Gospić gdje je izmjereno 10 Celzijevih stupnjeva. Tek stupanj više bilo je u Kutjevu i Otočcu..

Državni hidrometeorološki zavod javlja kako će ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
11. prosinac 2025 06:48