SISAK - Prava drama odvijala se u izbornoj noći na području Siska i Sisačko-moslavačke županije. Dok je nova gradonačelnica Kristina Ikić Baniček (SDP), uplakana primala čestitke, dotle je u stožeru HDZ-ova kandidata Dinka Pintarića vlada nevjerica da su izgubili izbore iako su bili premoćni pobjednici u prvom izbornom krugu.
Bivši gradonačelnik Dinko Pintarić istaknuo je da čestita novoj gradonačelnici na sjajnoj pobjedi te da kao moralni čin podnosi ostavku na sve svoje funkcije u HDZ-u i da se zauvijek povlači iz politike.
- Došlo je vrijeme za nove, mlade ljude u HDZ-u i ja im prepuštam svoje mjesto, rekao je Pintarić odlazeći, kako je rekao, zadnji put iz prostorija HDZ-a.
Nova gradonačelnica Siska Kristina Ikić Baniček (SDP), prva je žena na čelu Siska u njegov...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....