DRUGI KRUG U ZADRU

Dukić: ‘Jedina dosljednost Vučetića je učestalo mijenjanje zastava. Nadam se suradnji s Ričardom‘

I dalje sam favorit, kao i u prvom krugu, idemo dalje, 30. svibnja nam dolazi blagdan, vjerujem da ću pobijediti, kaže HDZ-ovac
Branko Dukić
 Jure Miskovic/CROPIX
I dalje sam favorit, kao i u prvom krugu, idemo dalje, 30. svibnja nam dolazi blagdan, vjerujem da ću pobijediti, kaže HDZ-ovac

Branko Dukić (HDZ), kandidat za gradonačelnika Zadra, gostovao je u Newsroomu N1 televizije gdje je komentirao lokalne izbore. Podsjetimo, Dukić je u prvom krugu osvojio 38,47 posto glasova, a za poziciju graonačelnika natjecat će se s SDP-ovim Markom Vučetićem koji je osvojio 26,32 posto.

“I dalje sam favorit, kao i u prvom krugu, idemo dalje, 30. svibnja nam dolazi blagdan, vjerujem da ću pobijediti. Moramo se naviknuti da će u budućnosti biti dosta teško pobjeđivati u prvom krugu. Zadovoljan sam i velikim odazivom glasača koji su mi dali glas, 38 posto je dosta dobar rezultat”, izjavio je Dukić.

Prije četiri godine Dukić je pobijedio u prvom krugu, no kaže da ga sad ne brine drugi krug.

“Nama se dogodio Enio Meštrović koji je na jednoj dobroj reklamnoj kampanji ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. prosinac 2025 11:18