Nakon još jedne antikorupcijske akcije u kojoj su se istražitelji našli unutar zidova KBC-a Zagreb, najveće bolničke ustanove u Hrvatskoj, u emisiji Otvoreno raspravljalo se o duboko ukorijenjenim problemima korupcije u zdravstvu. Svoja stajališta podijelili su ministrica zdravstva Irena Hrstić, saborska zastupnica Ivana Kekin, liječnik Nikica Gabrić i novinarka Jutarnjeg lista Goranka Jureško.
Ministrica Hrstić: Sustav javne nabave ima nekoliko razina
Pojavu korupcije u zdravstvu i posebno slučajeve vezane uz javnu nabavu komentirala je u Otvorenom ministrica zdravstva Irena Hrstić, ističući za početak da, ukoliko postoji korupcija, institucije trebaju raditi svoj posao.
- Evo, u kratkom roku dvaput ga rade i ja predlažem da ga rade onoliko puta koliko treba. Koliko god po...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....