BUJICA EMOCIJA

CROPIX, REUTERS

Hrvatska je u finalu Svjetskog nogometnog prvenstva! Ovaj povijesni uspjeh, u kojem je ova generacija nogometaša nadmašila i onu iz ‘98., pratile su stotine tisuća ljudi, što pred malim ekranima, što na otvorenom.

Čak 120 minuta drame priuštili su nam Vatreni protiv Engleske. Nitko nije očekivao pogodak Engleske na samom početku. No, u drugom poluvremenu gledali smo onakvu Hrvatsku na kakvu smo navikli i to se isplatilo. Pogotkom Perišića ušli smo u produžetke, a deset minuta prije kraja Mandžukić je zabio za 2:1 i konačnu pobjedu protiv Engleza.

Zagreb, Split, Rijeka, Zadar, Pula, Dubrovnik, Makarska… Navijačima ni kiša nije mogla poremetiti totalnu euforiju. Ne sumnjamo da će proslava pobjede potrajati do kasno u noć.

Pogledajte što su zabilježili naši fotoreporteri.

FOTOGALERIJA: Navijanje na Trgu bana Jelačića u Zagrebu

FOTOGALERIJA: Navijanje u Splitu

FOTOGALERIJA: Navijanje u Šibeniku

FOTOGALERIJA: Navijačko slavlje u Slavonskom Brodu

FOTOGALERIJA: Navijačko slavlje u Osijeku

FOTOGALERIJA: Navijanje na pulskom trgu Forum

FOTOGALERIJA: Navijanje u Rijeci

FOTOGALERIJA: Navijanje u Zadru