POSLJEDICE ‘JANAFA‘

Grmoja: Gotov nacrt odluke o saborskom povjerenstvu za istragu pritisaka na DORH i policiju

Iako od vladajućih očekuje opstrukciju, zastupnik Mosta smatra da neće moći ugasiti saborsko istražno povjerenstvo
Zastupnik Mosta Nikola Grmoja
 Boris Kovačev/Cropix
Iako od vladajućih očekuje opstrukciju, zastupnik Mosta smatra da neće moći ugasiti saborsko istražno povjerenstvo

Saborski zastupnik Mosta Nikola Grmoja izvijestio je u srijedu da je nacrt odluke o osnivanju saborskog istražnog povjerenstava gotov te da će biti predstavljen početkom idućeg tjedna.

„Nacrt je gotov, počinju konzultacije s vladajućom strankom, najvjerojatnije će u ponedjeljak ili u utorak oporba na konferenciji za medije predstaviti nacrt odluke”, najavio je Grmoja u Saboru nakon još jednog sastanka lijeve i desne oporbe o osnivanju povjerenstva.

Istaknuo je da je među oporbom postignut "visok stupanj suglasja" o nacrtu odluke i da nitko nije imao primjedaba te da su u nacrt uvršteni i neki novi prijedlozi.

Iako od vladajućih očekuje opstrukciju, Grmoja smatra da neće moći ugasiti saborsko istražno povjerenstvo.

„Ovaj put se ne bavimo jednim posebnim slučajem, već funkc...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 03:49