Predsjednik SDP-a Siniša Hajdaš Dončić predstavio se u subotu u Karlovcu stranačkom članstvu SDP-ove Županijske organizacije te izjavio kako želi biti hrvatski premijer i da je "bolji od Andreja Plenkovića".
Hajdaš Dončić ponovio je kako je predsjednik HDZ-a i Vlade RH "na čelu kriminala", dodavši kako je svrha SDP-ove inicijative u Saboru da se izvršna vlast opozove, "da se neke stvari istjeraju na čistac" te da se "vidi tko će od saborskih zastupnika podržati Plenkovićevu Vladu".
"Zastupnici koji njega podržavaju, podržavaju jednu od najvećih pljački u povijesti moderne Hrvatske. Znat ćemo gdje smo, na koga možemo računati jer će SDP uskoro biti prva politička stranka", ustvrdio je.
SDP ne zanimaju statistike, nego osjećaj naroda
Hajdaš Dončić poručio je kako...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....