Hrvatska vojska u ponedjeljak je angažirala najveći broj protupožarnih snaga ove godine na gašenju čak tri požara pri čemu je najviše ljudstva gasilo požar kod Segeta Gornjeg, izvijestilo je u utorak Ministarstvo obrane.
Devet protupožarnih zrakoplova, četiri Canadaira 415, četiri Airtractora 802 i jedan helikopter Mi8 MTV bili su uključeni u gašenje požara kod Segeta Gornjeg u Splitsko-dalmatinskoj županiji, kod Drinovaca u Šibensko-kninskoj županiji i Bilog Briga u Zadarskoj županiji.
Od početka protupožarne sezone, na gašenju požara kod Segeta Gornjeg angažiran je najveći broj protupožarnih namjenski organiziranih snaga Oružanih snaga RH, ističe MORH.
Na tom su požarištu i u ranim jutarnjim satima u utorak angažirana dva Canadaira 415 i dva Airtractora 802, a...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....