ZAGREB - Suđenje bivšem premijeru Ivi Sanaderu i HDZ-u u slučaju Fimi medija danas je nastavljeno iskazima troje svjedoka, čije su tvrtke za agenciju Nevenke Jurak radile catering i ostale usluge za potrebe promotivnih aktivnosti Fimi medije.
Direktorica tvrtke "Domjenak" Jasna Šimunović posvjedočila je da je preko Fimi medije, s kojom je surađivala od 2006. do 2009., isporučivala hranu za više javnih tvrtki poput HAC-a i HEP-a, ali i za HDZ.
No, iako je vrijednost cateringa isporučenog toj stranci bila oko dva milijuna kuna svi računi išli su Fimi mediji.
"Na prvih par računa stavila sam napomenu da se odnose na HDZ, a nakon toga me Nevenka Jurak upozorila da to ne pišem, već da na fakturi stoji samo Fimi medija", kazala je svjedokinja.
Pojasnila je da su radili catering ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....