Uskrs je pred vratima, a prizori na autocestama i graničnim prijelazima, gdje se već stvaraju gužve, to najbolje oslikavaju.
Prema HAK-ovim kamerama može se vidjeti da se gužve od jutra stvaraju i na Lučkom i Bajakovu, a promet je vrlo gust i na zagrebačkoj obilaznici te na izlaznim pravcima iz grada. Google Traffic pokazuje veliki zastoj kod Lučkog u smjeru mora.
- Sat vremena vozila sam se iz centra Zagreba prema Lučkom. Sad sam na trećem kilometru i stojim. Znala sam da će biti gužva, ali nisam očekivala da će biti ovakva - javila nam je očajna čitateljica koja se zaputila prema moru.
Iz HAK-a su poslali upozorenje vozačima i objavili najnoviju situaciju, u kojoj su otkrili kalo na dionici od Lučkog prema Karlovcu zbog gustog prometa povremeno dolazi do zastoja, a vozi se usporeno.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....