Da je bilo po IKEA-inom, jedna splitska obitelj dvaput bi morala platiti montažu kuhinje te još financirati nove ormariće, no cijela je priča na kraju okončana u korist te obitelji, što još jednom pokazuje da se u nekim situacijama ipak vrijedi zainatiti.
A išlo je to ovako.
S IKEA-inim su djelatnicima isplanirali kuhinju te naručili dostavu i montažu, od čega je samo ovo zadnje trebalo koštati 400 eura.
No kad su monteri došli na lokaciju, ispostavilo se da se gornji ormarići ne mogu prikvačiti jer tim mjestom prolazi glavni vod struje pa su ih iz IKEA-e upozorili da naruče nove ormariće i otišli ostavivši nemontiranu kuhinju.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....