Predsjednik HDZ-a Andrej Plenković izjavio je nakon tribine HDZ-a i HSU-a posvećene mjerama za umirovljenike da su njihove politike proteklih godina išle za unaprjeđenjem položaja umirovljenika te imaju ambicija i za daljnja poboljšanja.
Umirovljenici su naš prioritet, ne samo zbog brojnosti (ima ih oko 1,2 milijun), već zbog činjenice da su to ljudi koji su svoj život i radni vijek posvetili Hrvatskoj, našem društvu, kompanijama, obiteljima, naglasio je Plenković u srijedu u izjavi nakon tribine.
"I naša je dužnost kao države, kao Vlade da im omogućimo da stariju dob, treću dob, prožive na najkvalitetniji mogući način", rekao je.
Prosječna mirovina - 750 eura
Zato su sve naše politike proteklih godina išle za unaprjeđenjem položaja umirovljenika, a ambicija za ići dal...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....