U prometnoj nesreći u okolici Đakova, u Budrovcima, poginuo je Igor Kedačić (31), nogometaš Ratara iz Piškorevaca. Vijest je objavio nogometni klub na Facebooku, a stotine se ljudi oprašta od mladića kojeg opisuju kao vedrog, vrijednog i uvijek spremnog pomoći.
Preminuo je nogometaš koji je svoju nogometnu karijeru započeo u mlađim kategorijama Nogometnog kluba Croatia da bi se nakon toga vratio u svoje rodne Budrovce gdje je dugi niz godina igrao u županijskom drugoligašu Slavoniji, piše portal DJSport.
Pouzdan, vrijedan, uvijek na treningu, spreman pomoći svakom suigraču, vedra duha, spreman na šalu pa često i na svoj račun, tako ga opisuju suigrači s kojima je svih ovih godina dijelio svlačionicu. Posljednji klub za kojega je nastupao je Ratar iz Piškorevaca.
Rad...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....