OPET IZA REŠETAKA

MUP o najopasnijem podravskom vozaču: On je stalno pijan na cesti, tražit ćemo novi zakon!

Tek sad vidim kak’ sam bedast, rekao je sutkinji kad mu nije dopustila proslavu Nove godine u obitelji zato što se i u zatvoru organizira doček
 Karlo Eisenbeisser / Podravski list / CROPIX
Tek sad vidim kak’ sam bedast, rekao je sutkinji kad mu nije dopustila proslavu Nove godine u obitelji zato što se i u zatvoru organizira doček

KOPRIVNICA - Marino Slukan (28) iz Koprivničkog Ivanca kod Koprivnice ovih je dana na Prekršajnom sudu u Koprivnici zbog vožnje pod utjecajem alkohola od 2,52 promila, a tijekom izrečene zabrane i oduzete vozačke, osuđen na 60 dana zatvora. Da stvar bude zanimljivija, Slukan je ove godine odležao gotovo tri mjeseca zatvorske kazne što ga po broju prijava i vremenu odsluženog zatvora čini neslavnim podravskim rekorderom. S novom kaznom Slukan će ukupno ove godine odležati gotovo pet mjeseci što njegov slučaj svakako čini jedinstvenim.

Kak' sam bedast

Posljednji prekršaj zbog kojeg je završio u zatvoru na 60 dana skrivio je u srijedu oko 16.40 sati kada su ga prometni policajci zaustavili na koprivničkom Florijanskom trgu. Napuhao je 2,52 promila, a vozio je unatoč izrečenoj ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. lipanj 2026 20:45