Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić proslavio je jučer svoj 64. rođendan. Još jučer smo pisali kako su na početak fešte stigli Jakov Kitarović i ministar zdravstva Milan Kujundžić, no kako se proslava protegnula do dugo u noć, u jednom se trenutku slavljeniku i gostima pridružila i predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović. I ne samo to.
Zagrebački gradonačelnik Milan Bandić proslavio je u petak svoj 64. rođendan. Nakon proslave na koju su, između ostalih, stigli predsjedničin suprug Jakov Kitarović i ministar zdravstva Milan Kujundžić, slavljenik je otišao do Gastro Globusa na 12. Broćansku večer.
Ondje se našla i predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović koja je imala i maleno iznenađenje za gradonačelnika.
Naime, predsjednica je u jednom trenutku uzela mikrofon i, na oduševljenje cijele dvorane, otpjevala Bandiću 'Sretan Rođendan'.
Snimku iz Gastro Globusa objavio je na svojoj Facebook stranici Mostov zastupnik Nikola Grmoja.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....