Odvjetnik Nikice Jelavića, Anto Nobilo, najavio je za sutra konferenciju za medije na kojoj će predstaviti kaznenu prijavu protiv Ivane Kekin, Mile Kekina i Sandre Benčić.
- Nakon što su se gđa Ivana Kekin i vodstvo stranke Možemo! odbili ispričati zbog niza neistina i uvreda na štetu g. Nikice Jelavića koje su opetovano iznosili i iznose u javnost, i nakon isteka roka u kojem su imali mogućnost javno se ispričati, primorani smo, nažalost, na nužnu obranu u ovom slučaju, sve do njegovog razrješenja, stoji u njihovom pozivu.
Dodaju da će tom prilikom "cijeloj javnosti biti predstavljen prvi od dokaza vezan uz lažne tvrdnje i nastavak prisile na g. Jelavića, ali i prisile cijele javnosti da sudjeluje u njihovim političkim kampanjama."
- Na konferenciji bit će javno ob...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....