SASTANAK U VLADI

ODRŽAN SASTANAK PREDSJEDNICE I PREMIJERA U BANSKIM DVORIMA Pada odluka hoće li Hrvatska poduzeti kakve mjere protiv Rusije?

 
 Damjan Tadić / CROPIX
 

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović na putu je u Karlovac nakon što je jutros održala sastanak u Banskim dvorima s premijerom Andrejem Plenkovićem, javlja N1.

Predsjednik Sabora Gordan Jandroković po izlasku iz zgrade Vlade rekao je da je to bio neformalni sastanak. "Razgovarali smo o nekoliko tema. Ne mogu reći ništa što smo zaključili jer konzultacije još traju", kazao je Jandroković i dodao da su imali konzultacije o "nekoliko važnih tema".

Tema razgovora u Banskim dvorima trebale su biti eventualne mjere protiv Rusije, nakon zaključka Europskog vijeća da Moskva stoji iza napada na bivšeg ruskog špijuna, Sergeja Skripala i njegovu kćer Juliju.

Tada su se sve članice obvezale u ponedjeljak odlučiti na koji će način svaka pojedinačno odgovoriti Rusiji...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
06. prosinac 2025 07:36